Kwatera Leśne Ranczo

Adres kwatery:
Walentyna Germaniuk
Skupowo 94
17-220 Narewka

Telefon: tel +48 85 730 09 76; GSM 0603 068 378
E-mail: lesne.ranczo@wp.pl
Adres: www.lesne-ranczo.eu
GPS: 52.8305637 23.7000699


kwatera na mapie oznaczona numerem : 36

 Cały dom do wynajęcia, lub taka ewentualnosć Rowery do wypożyczenia Las (w odległosci do 1000 metrów) Możliwosc przywiezienia psa i/lub kota

Oddalone od innych zabudowań, spowite ciszą, spokojem, otulone świeżym powietrzem Leśne Ranczo zaprasza gości. Przyjmie ich w domku pokrytym osikowym wiórem, w którym skryły się świerszcze. Umilą zimowe wieczory. Mimo, iż gospodarze oferują wiele atrakcji, takich jak: rowery, ognisko, kajaki, grill, zachęcam Was przede wszystkim do obserwacji. Przyroda w tym miejscu uchyla wszystkie swoje tajemnice, wystarczy tylko patrzeć. Wiosną posłuchamy nawoływań żurawi, które odnajdują się po powrocie do kraju, latem będziemy świadkami eksplozji barw i zapachów, które powoli wybuchną purpurą i złotem jesienią, by powoli przykryć się białą, śnieżną pierzynką.

Szczegółowe informacje:


kwatera dostępna w miesiącach kwatera dostępna całorocznie

samodzielny domek samodzielny domek

samodzielna kuchnia samodzielna kuchnia

las las w odległości 100 metrów

grill, ognisko możliwość zorganizowania grillowania, ogniska

rowery rowery

kajaki kajaki

łazienka, tylko dla gości łazienka, tylko dla gości

możliwość przywiezienia psa i/lub kota możliwość przywiezienia psa i/lub kota

LEŚNE RANCZO Was przywita i gościną Was powita. Tu w przyjemnej okolicy jest mój domek niedaleko ulicy.

Agrokwatera "Leśne Ranczo" położona jest na kolonii Skupowo. Jest to doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki po Puszczy Białowieskiej. Jest to miejsce piękne z charakterem można wypoczywać nawet jeżdżąc rowerem.

Siedlisko agrokwatery jest oddalone od innych zabudowań, co sprawia, że to tu można znaleźć ciszę, spokój, czyste powietrze i możliwość relaksacyjnego wypoczynku. Idealne miejsce do wypoczynku dla ludzi zmęczonych miejskim gwarem.

Jest to wolno stojący, ładny, funkcjonalny nowy domek kryty wiórem osikowym

Do dyspozycji gości:
Na parterze do dyspozycji gości jest kuchnia w pełni wyposażona, płyta i kominek jest z białych kafli, TV oraz wyjściem na duży zadaszony taras. Natomiast na piętrze znajdują się jeden pokój pięcioosobowy z łazienką. Cały domek i altana do dyspozycji gości.
- samodzielny domek dla gości z pięcioma miejscami noclegowymi
- łazienka tylko dla gości,
- samodzielna kuchnia
Do dyspozycji gości są również cztery pokoje dwuosobowe z łazienkami, które znajdują się w domu gospodarzy i posiadają oddzielne wejście.


Niektóre odległości:
- Puszcza Białowieska w odległości 100 m
- do rzeki Narewka 1100 m
- zalew Siemianówka 9 km

Inne atrakcje:
- rowery
- kajaki
- możliwość zorganizowania ogniska
- grilowanie w altanie
- miejsce do wędkowania (rzeka Narewka, zalew Siemianówka)

Wiosną niosą się po okolicy przeraźliwe krzyki żurawi. Zaraz po nich przylatują bociany i dużo innych ptaków. Jesień na wsi to wspaniała gra kolorów. Przyroda zapadająca powoli w sen jest nie wyobrażalnie piękna. Widać jak ziemia powoli szykuje się do odpoczynku. Nasze Leśne Ranczo bajkowo wygląda również zimą. Biała przestrzeń onieśmiela, ale i zachęca do spacerów. Dużo łatwiej zimą zobaczyć sarny, lisy, zające czy też dziki. Leśne ranczo to spełnienie wielkiego marzenia o spokojnym, naturalnym życiu w symbiozie z przyrodą.

Region: Puszcza Białowieska
Typ obiektu: agroturystyka
Oddzielna kuchnia: oddzielna
Oddzielna łazienka: oddzielna
Wyżywienie: brak
Czy można przywieźć psa/kota: tak