Aktualności

 • Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

  Zarząd Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego “ŻUBR” w Białowieży zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w sali nr 12 Urzędu Miasta w Hajnówce, przy ul. A Zina 1, w dniu 18.04.2023 r. (wtorek) o godzinie 9:00 drugi termin godz.9.30).

  Więcej
 • Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

  Zarząd Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego “ŻUBR” w Białowieży zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w sali nr 12 Urzędu Miasta w Hajnówce, przy ul. A Zina 1, w dniu 31 marca 2022 r. (czwartek) o godzinie 17:00.

  Więcej
 • Zaproszenie członków BSA Żubr na Walne Zebranie

  Zarząd Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego "ŻUBR"w Białowieży  zaprasza na Walne Zebranie  Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się   w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Hajnówce dnia 22.06.2021. wtorek o godz.9.

  Więcej
 • Zebranie członków naszego stowarzyszenia

  W dniu 30 czerwca 2020 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

  Więcej
 • Zaproszenie na Walne Zebranie

  Zarząd Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego "ŻUBR" zaprasza na Walne Zebranie  Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się  w Hajnówce ul.Mała 20 ,w Ogrodzie Tarasowym członka stowarzyszenia, dnia 30.06.2020. (wtorek) o godz.9.00.

  Więcej
 • Walne Zebranie członków BSA ŻUBR

  W dniu 20 lutego 2019 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego ŻUBR.

  Więcej
 • Nowa strona internetowa BSA ŻUBR

  W dniu 30 września 2018 r. została uruchomiona nowa strona internetowa Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego "ŻUBR".

  Więcej
 • Walne Zebranie Członków BSA "ŻUBR"

  W imieniu Zarządu zapraszam na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Hajnówce w sali nr 12 w dniu 11 marca 2018 /niedziela/ o godz. 11.

  Więcej
 • Ruch bezwizowy w Parku Narodowym "Białowieżskaja Puszcza"

  Od 12 czerwca Białoruską część Puszczy Białowieskiej można zwiedzać bez wizy. Możliwość bezwizowego przekraczania granicy polsko – białoruskiej jest ważnym wydarzeniem dla regionu.

  Więcej
 • Kadr z podróży po regionie Puszczy Białowieskiej

  Na weekend do Puszczy Białowieskiej? Nowe projekcje zrealizowane przez Starostwo Powiatowe z pewnością przekonają was do tego pomysłu. Zapraszamy do obejrzenia nowego spotu i filmu promującego malowniczą krainę żubra.

  Więcej
 • Rajd rowerowy szlakiem krynic

  W dniach od 29 do 31 sierpnia 2014 roku na terenie powiatu hajnowskiego odbył się Rajd Rowerowy Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „ŻUBR” pod hasłem „Szlakiem Krynic Regionu Puszczy Białowieskiej”.

  Więcej
 • Rzekami Podlasia naturalnie i zdrowo - spływ kajakowy na Narewce i Narwi

  W dniach od 30 sierpnia do 1 września 2012 roku na terenie Gminy Narew odbywał się spływ kajakowy, stanowiący praktyczną weryfikację nowego produktu turystycznego w regionie Puszczy Białowieskiej

  Więcej
 • 10 LAT BSA "ŻUBR"

  W dniu 1 października 2011 r. w obiektach turystycznych uroczyska Nieznany Bór koło Hajnówki odbyły się uroczyste obchody dziesięciolecia istnienia Białowieskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego "ŻUBR".

  Więcej
Script logo