Atrakcje

Kwaterodawców BSA "ZUBR", którzy chcieliby zamieścić materiał w podkategorii: zdrowie, SPA, sauny, galerie lub pasja prosimy o przesłanie materiału na adres admin(małpa)agrobialowieza.pl

PASJA:

KOROLOWA CHATA - Sławomir Kiryluk

 

GALERIA:

 

BORA ZDRÓJ - Ludmiła i Borys Kozłowscy

Agroturystyka Bora Zdrój serdecznie zaprasza do odwiedzenia galerii i skansenu jakie znajdują się w naszym gospodarstwie. - Galeria CERKIEWNE PODLASIE - zdjęcia ikon i Cerkwi z Podlasia, wiadomości na temat symboliki krzyża, bicia dzwonu ,ikon pisanych, uzdrawiającej mocy wód świętych - LEŚNA GALERIA - makiety zwierząt w naturalnym leśnym krajobrazie z ich opisami - GOŚCINNY LAS - plansze tematyczne o zwierzętach, ptakach, grzybach i rybach, - OJCOWIZNA (skansen)- zwiedzanie narzędzi i maszyn dawniej używanych , pracowanie przy : cięciu ręcznym drzewa , podnoszeniu dużych bali za pomocą lady , ręczne mielenie zboża w żarnach, cepowanie, bicie masła, tkanie dywanów, szukanie wody za pomocą różdżki. - MUZEUM CHLEBA - historia powstawania chleba od ziarna do wypieku, pokazana na zdjęciach i w postaci maszyn, przedmiotów (możliwość zmielenia mąki osobiście).

 

ZDROWIE:

Gospodarz Bora Zdrój prowadzi warsztaty zdrowotne. Chętnie i wyczerpująco podpowiada jak dbać samemu o swoje zdrowie. Jako jedno z niewielu gospodarstw agroturystycznych w Polsce oferujemy rewelacyjne kąpiele z siana, owsianki, igiełek jodły, skrzypu polnego oraz hydromasaże. Zabiegi te gorąco polecamy wszystkim, którzy cierpią na bóle kręgosłupa, kości, obrzęki kończyn, a także bóle w mięśniach i stawach. Doskonale również wpływają na zwiększenie odporności organizmu i uspokojenie systemu nerwowego. Działają oczyszczająco i odmładzająco na skórę.

 

 

WARSZTATY KULINARNE wg tradycyjnych przepisów:

  • zakup różnych gatunków mięs do wędzenia i pieczenia,

  • peklowanie mięsa,

  • przygotowanie do wędzenia i pieczenia w piecu chlebowym,

  • wędzenie i pieczenie,

  • degustacja,

  • sprzedaż bezpośrednia.

BUKWICA - Lilia i Eugeniusz Wołkowyccy

 

Script logo